Posledné voľné pozemky na predaj

Spustenie predaja a viac informácií v 03/2020
voľný rezervovaný predaný Lokalita Cenník Kontakt
viac informácií

 

Jedinečná výstavba v novej mestskej štvrti Stošice len 10 minút od centra mesta a priamym napojením na sídlisko Podbreziny.

 

 

Ponúkame Vám viac ako 100 pozemkov pre rodinné domy v pokojnej mestskej časti Stošice s novým vstupom z mestskej časti Podbreziny.

 

Všetko potrebné od stavebného povolenia, cez realizáciu stavebných prác až po kolaudáciu zabezpečíme za Vás. Netrápte sa so zdĺhavými byrokratickými procesmi a nechajte útrapy výstavby na pleciach odborníkov. Vyberte si pozemok a projekt domu, ktorý Vám najviac vyhovuje a o všetko ostatné sa postaráme za Vás.

 

Projekt IBV Stošice je rozdelený na 3 samostatné etapy, aby sme čo najlepšie vyhoveli Vám a mohli ste si užívať Vaše nové bývanie naplno od prvých chvíľ a zároveň boli čo najmenej rušení okolitým stavebným ruchom. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalita

 

Projekt IBV Stošice spája mestskú časť Stošice s druhou mestskou časťou Podbreziny odkiaľ je aj vedená hlavná prístupová cesta s chodníkom.

 

Ak hľadáte prostredie, v ktorom nájdete nový domov vzdialený len pár minút od centra mesta a zároveň jedinečné spojenie aktívneho života v meste a príjemného oddychu na vidieku, ste na tom správnom mieste.

 

 

 

Pozemok

 

Prevažná väčšina pozemkov je rovinatého charakteru. Na pozemku určenom pre samostatne stojaci rodinný dom s rozlohou od 600 m² nájdete priestor na všetko, čo Vám v klasickom mestskom byte chýba. S istotou nájdete miesto na hru, záhradku, bazén či altánok s poriadnym grilom. Ani pozemky určené na radovú výstavbu s výmerou od 401 m² nebudú ukrátené o vyššie spomínané benefity. S ich ideálnou južnou orientáciou určite nájdete spôsob, ako čo najefektívnejšie využiť slnečnú záhradu.

 

Každý pozemok je pripojený na inžinierske siete: vodovod, splaškovú kanalizáciu a elektrickú sieť. Vysokorýchlostný internet zabezpečí pripojenie k optickému káblu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všetko, čo potrebujete ...

 

Kompletnú občiansku vybavenosť moderného mestského človeka nájdete neďaleko na sídlisku Podbreziny. Len 10 minút pešo od Vášho nového domova nájdete obchody s potravinami, poštu, materskú školu, základnú školu, športoviská, detské ihriská, parky, reštaurácie, bankomaty a ďalšie služby.

 

Zástavka MHD je taktiež v pešej dostupnosti 10 min. Prístup autom zabezpečí nová osvetlená dvojpruhová asfaltová cesta s chodníkom so vstupom z cesty III. triedy od sídliska Podbreziny.

 

 

 

Čo s voľným časom 


Nemusíte sa obávať, že nebudete mať čo robiť a kam si vyraziť. Doslova za plotom sú hory stvorené na letnú či zimnú turistiku a bicyklovanie. Neďaleko sa nachádza cyklochodník, na ktorom si udržíte vašu kondičku nielen na bicykli, ale aj kolieskových korčuliach.  V horúcich dňoch vás osvieži vodná priehrada Liptovská Mara, či možnosť využiť dva najväčšie aquaparky, alebo kúpalisko v Jánskej doline. 

 

No ak by ste sa predsa len začali nudiť, tak iba 4 km v smere na Liptovský Ján nájdete vjazd na diaľnicu, ktorá Vás dovedie kam len budete chcieť. 

 

 

 

 

 

Mám záujem
Napíšte nám a my vám radi odpovieme.
Mám záujem o:
S domom ...:
Meno: *
Priezvisko: *
Telefón: *
E-mail: *
Text správy:
Overenie: *
Novinky emailom:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia