Lokalita

 

Projekt IBV Stošice tvorí spolu viac ako 100 stavebných pozemkov, na ktorých Vám ponúkame možnosť postaviť energeticky úsporné a moderné rodinné domy.

 

Ak hľadáte prostredie, v ktorom nájdete nový domov vzdialený len pár minút od centra mesta a zároveň jedinečné spojenie aktívneho života v meste a príjemného oddychu na vidieku, ste na tom správnom mieste.

 

Hlavná prístupová cesta k IBV Stošice bola realizovaná križovatkou zo Žiarskej ulice na začiatku mestskej časti Podbreziny.

 

 

Stošice sú mestská časť Liptovského Mikuláša, v najvýchodnejšej časti mesta. Sú zatiaľ najmenšou mestskou časťou. Nachádzajú sa v Liptovskej kotline, pri potoku Stošianka, na úpätí vrchu Hrádok (711,0 m n. m.), neďaleko cesty I. triedy č. 18 a pri železničnej trati Žilina – Košice, len 4 km od centra mesta Liptovský Mikuláš. K mestu boli pričlenené v roku 1971. Na južných svahoch vrchu Hrádok sa rozprestiera rozsiahly ovocný sad.

 

 

 

 

 

Blízke okolie Stošíc ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nájdete tu všetko, čo rodina potrebuje. K dispozícii sú hneď 2 základné školy a škôlky, zdravotné stredisko, lekáreň, supermarket, 2 fitness centrá, reštaurácie a bary, motokárová hala, futbalové ihrisko spojené s inými športoviskami, ako je antukový tenisový a volejbalový kurt, či pieskové ihrisko na plážový volejbal.

 

Milovníkov turistiky určite poteší blízka Žiarska, či Jánska dolina nehovoriac o tom, že do Demänovskej doliny je to len 20 minút cesty autom. Veľkým pozitívom je výborná dostupnosť na diaľnicu D1 vo vzdialenosti len 4km bez nutnosti prejazdu centrom mesta. 

 

Toto všetko nájdete v tesnej blízskoti vášho nového domova a zaistí Vám to plhohodnotné aktívne bývanie.

 

Mám záujem
Napíšte nám a my vám radi odpovieme.
Mám záujem o:
S domom ...:
Meno: *
Priezvisko: *
Telefón: *
E-mail: *
Text správy:
Overenie: *
Novinky emailom:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia